O mně
About me


CZ

Jmenuji se Jiří Šilhavík, jsem ze Zlína (Česká republika) a od roku 2011 sbírám pivní tácky. Máte-li zájem o vzájemnou výměnu tácků, tak mne kontaktujte s Vaší nabídkou na mém e-mailu. Do zprávy uveďte odkaz na Vaše webové stránky nebo přiložte fotografie Vašich tácků určených ke vzájemné výměně (může být i více tácků na jedné fotografii, v takovém případě Vám v nich označím tácky, o které mám zájem). Některé tácky nejsou 100% kvality, ale pokud si takový vyberete, tak Vás na to upozorním a zeptám se Vás, zda ho opravdu chcete. Moje nabídka tácků pro výměnu je v Tácky na výměnu.

Je mnoho způsobů, jak si z mé nabídky vybrat, například :

a)Kopírovat obrázky metodou "Táhni a pusť" z okna prohlížeče do předem připravené složky v počítači, složku zkomprimovat do ZIP nebo 7z souboru a ten poslat na můj e-mail.
nebo
b)Kopírovat URL odkazy z okna prohlížeče (Ctrl+C) přímo do těla e-mailové zprávy(Ctrl+V).
nebo
c)Kopírovat obrázky nebo URL odkazy metodou "Táhni a pusť" z okna prohlížeče do aplikace, která tuto funkci podporuje (například Word, Excel, WordPad, a pod) a výsledný soubor poslat na můj e-mail.
nebo
d)Stáhnout obrázky do mobilního zařízení a stažené soubory poslat přímo z mobilního zařízení na můj e-mail.

EN

My name is Jiří Šilhavík; I am a beercoastercollector from Zlín (Czech republic). I started my collection in 2011. If You want to exchange coasters with me, just send me Your offer by E-mail. In Your offer, just link Your website or attach pictures of Your coasters (there may be more coasters on one picture, then I'll tag which one I want). Some coasters in my offer are not 100% quality, but if you choose some, I'll warn You and ask if You really want it.

You can find my coasters for exchange in the main menu under the green button Coasters for exchange.

There are many ways to make Your order, for example :

a)Copy pictures via "Drag and drop" method from Your web browser window to a pre-prepared folder on your computer, finally compress this folder into a ZIP or 7z file and send it to my email.
or else
b)Copy links from your web browser (Ctrl+C) to the body of the email message (Ctrl+V).
or else
c)Copy pictures or links via "Drag and drop" method from Your web browser window to another application that supports this function (Word, Excel, WordPad, etc.) and send the resulted file to my e-mail.
or else
d)Download pictures to your mobile device and send them directly to my email.

Home